Čvc 30, 2023
405 Zobrazení
0 0

McSpaghetti

McSpaghetti byla jídlo, které McDonald’s krátce nabízel na svém menu v některých regionech, především v 80. letech. Jednalo se o netradiční pokrm, kde se klasická italská těstovina (špagety) kombinovala s omáčkou, která byla podobná jako ta používaná u jiných produktů jako Big Mac nebo Cheeseburger.
McSpaghetti
McSpaghetti byla součástí snahy rozšířit sortiment McDonald’s a lákat zákazníky na nové a zajímavé pokrmy. Byla to především pokus reagovat na místní preferencí stravy v různých zemích, kde McDonald’s působil.

Avšak McSpaghetti nebyla všude úspěšná a na některých trzích se neujala. Měla několik omezení:

Nezvyklá kombinace: Špagety byly pro zákazníky nezvyklou volbou u fastfoodového řetězce a nemusely se trefit do vkusu všech lidí.

Obtížnost přípravy: Špagety a omáčka vyžadovaly delší a složitější přípravu ve srovnání s jinými produkty McDonald’s, což mohlo způsobit pomalou obsluhu a snížit efektivitu.

Konkurence na trhu: Mnoho zemí mělo již existující oblíbená jídla s těstovinami a McDonald’s s tímto sortimentem nemusel soutěžit úspěšně.

Kvůli těmto důvodům se McSpaghetti postupně stáhla z menu většiny zemí, ve kterých byla původně nabízena. Ačkoli byla krátkodobou experimentální nabídkou, stala se oblíbeným tématem mezi fanoušky McDonald’s, kteří si ji dodnes pamatují jako netradiční součást historie tohoto fastfoodového řetězce.
McSpaghetti
I když se McSpaghetti v mnoha zemích neujala a postupně byla stažena z menu, na Filipínách zůstala populární a stále je k dostání. McSpaghetti je jedním z mála těstovinových pokrmů, které McDonald’s nabízí na Filipínách a těší se zde stálé oblíbenosti u místních zákazníků.

Kategorie:
Zajímavosti


Napsat komentář