Bře 29, 2016
575 Zobrazení
0 0

Pet Center a jiné zverimexy

Dnešní článek bude především jako upozornění pro všechny milovníky zvířat. Sama jsem si dnešním dnem zavařila díky své neopatrnosti. Šla jsem do Pet centera, vybrat si mazlíčka. Uviděla jsem krásné morčátko a tak jsem ho samozřejmě jako správná rozmazlená žena, kterou hodně rozmazluje její přítel, morčátko také dostala. Problém nastal, když jsem si uvědomila několik věcí, ovšem až doma.

mor2

Třeba ku příkladu že ve výběhu byli morčátka samí samci a neprali se, ani se moc nebránili když je paní chytala. Ano mohlo by to být tím, že již byla ochočená, ale stále to nevysvětlovalo jak to že se samci neprali ani nikterak nehašteřili. Dalším faktem byla rýma, která vytékala morčátku z nosu, pšíkání a rádoby kašlání. Na internetu jsem se dočetla, že budu muset k veterináři, jelikož to může být zápal plic. A to není vše, ale tím vás zatěžovat nechci…

mor

Chci vás jen upozornit na to, abyste při výběru zvířátka dávali pozor. Ku příkladu u morčátek právě na hnisaví výtok z nosánku, pšíkání , nafouklost a vůbec na všechno co vám může přijít divné. Pokud na něco takového přijdete, neváhejte a sdělte to prodejci. Snad s tím něco udělají, jelikož takto se trápí né jen zvířátko ale i páníček.

S pozdravem S. K. Holešová

Kategorie:
Zajímavosti


Napsat komentář