Bře 20, 2016
8278 Zobrazení
5 2

Pomeranian – Nejmenší a nejhezčí psí plemeno

Tyto krásní pejsci jsou typický svým hravým a temperamentním chováním. A i když je toto plemeno malinké nebojí se bránit své páníčky před hrozícím nebezpečím. Jsou velmi inteligentní a proto neváhají a rádi se učí novým věcem. Nevadí jim trávit nějaký ten čas o samotě ale pozor páníčci, jen pod podmínkou, že okolo sebe budou mít hodně hraček, aby se nenudili.

po2

Péče o ně není nikterak náročná pejskům stačí aby je někdo jednou denně vyčesal a jednou týdně je umyl. Samozřejmě také musíte dávat pozor na jejich zoubky protože většina jejich problémů je právě od nich.

po

Druh tohoto pejska měří 18 – 22 cm a čím je menší tím je žádanější. Zajímavé je že tyto krasavce nenajdete levně. Nejlevnější s PP jsou 5 000 – 8 000 kč. Ovšem našli se i takoví kteří stáli 40 000 až 50 000 kč. Proto doporučuji když hledáte tento druh vyhnout se cenám dohodou, jelikož ty bývají nejdražší. A hodně lidí co nabízejí pejsky v Praze vám pak do emailu napíšou že jsou z Itálie nebo Turecka. Zajímavé na tom je že píšou jedno a to samé… Takže bych tipla, pokud nejsou všichni propojeni myslí asi to bude podvod. Jelikož aby se vám ozvalo 5 lidí s tím že jsou pokaždé od ji-nud ale s tím samým problémem a s těmi samými dotazy…

po3

Nu snad jsem vám pomohla jak si Pomeraniana opatřit. Jelikož je to docela na dlouhodobý proces. Tedy pokud nejste milionáři pak je můžete mít hned.

S pozdravem S. K. Holešová

Kategorie:
Zajímavosti


Napsat komentář