Pro 5, 2023
313 Zobrazení
0 0

Silnice s nejvíce pruhy na světě

Diaľnica G4, známá také jako Beijing–Tianjin–Hebei Express, je dálnice v Číně, která spojuje Peking a Tianjin. Je to nejrušnější silnice v Číně a zároveň silnice s nejvíce pruhy na světě. Má 50 jízdních pruhů, 25 v každém směru.
Silnice s nejvíce pruhy na světě
Diaľnica G4 byla postavena v letech 2011 až 2015 a byla otevřena pro veřejnost v roce 2016. Je dlouhá 25,8 kilometrů a vede přes oblast s hustým osídlením. Silnice je navržena tak, aby zvládla vysoký objem dopravy a snížila dopravní zácpy v této oblasti. Silnice má pět úseků, z nichž každý má 10 jízdních pruhů. Úseky jsou odděleny dělicím pásem, který je široký 10 metrů. Silnice je vybavena nejmodernějšími technologiemi, včetně inteligentního dopravního systému, který pomáhá řídit dopravu. Diaľnica G4 je důležitou součástí čínské dopravní sítě. Spojuje dvě z největších měst v zemi a pomáhá uvolnit dopravní zácpy v této oblasti. Silnice je také důležitým ekonomickým faktorem, protože pomáhá podpořit rozvoj regionu.

Diaľnica G4 byla postavena pomocí nejmodernějších technologií a materiálů. Silnice je postavena na betonovém podkladu a je pokryta asfaltem. Silnice je také vybavena řadou bezpečnostních prvků, včetně zábradlí, odrazových značek a kamer. Silnice je navržena tak, aby zvládla vysoký objem dopravy. Má široké jízdní pruhy, které umožňují vozidlům snadno se předjíždět. Silnice je také vybavena inteligentním dopravním systémem, který pomáhá řídit dopravu. Inteligentní dopravní systém používá kamery a senzory ke sledování provozu a poskytuje informace řidičům.
Silnice s nejvíce pruhy na světě
Diaľnica G4 je jednou z nejrušnějších silnic v Číně. Denně po ní projede až 3 miliony vozidel. Silnice je využívána osobními automobily, nákladními automobily, autobusy a motocykly. Silnice je důležitou dopravní tepnou pro region. Pomáhá spojit Peking a Tianjin, dvě z největších měst v zemi. Silnice také pomáhá podpořit rozvoj regionu tím, že umožňuje snadnější přepravu zboží a osob. V budoucnu se očekává, že objem dopravy na dálnici G4 bude nadále růst. Silnice bude proto dále rozšiřována a modernizována.

Diaľnica G4 je úžasným technickým úspěchem. Je to silnice s nejvíce pruhy na světě a je důležitou součástí čínské dopravní sítě.

Kategorie:
Světová nej


Napsat komentář