Čvc 8, 2024
118 Zobrazení
0 0

Nejdražší karavan na světě

Vstupte do světa, kde se snoubí opulentní luxus s neomezenou svobodou cestování. Představujeme vám eleMMent Palazzo, nejdražší karavan světa od rakouské společnosti Marchi Mobile, jehož cena atakuje neuvěřitelných 40 milionů korun.
Nejdražší karavan na světě
Tento kolos s délkou 12 metrů a výškou 4 metry ztělesňuje vrchol komfortu a technické sofistikovanosti. Jeho interiér, vyrobený z těch nejluxusnějších materiálů, jako je kůže, mramor a dřevo, uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Nechybí tu obrovská ložnice s king-size postelí, prostorná koupelna s vířivkou, kuchyň vybavená jako profesionální gastronomický kout, útulný obývací pokoj s 40palcovou televizí a dokonce i krb pro romantické večery.

Palazzo ale není jen o luxusu v interiéru. Díky unikátnímu vysouvacímu patru se obytná plocha zvětší na úchvatných 30 metrů čtverečních, čímž se před vámi otevře prostorná terasa s grilem a barem, ideální pro relaxaci a zábavu pod širým nebem. Pro ty nejnáročnější klienty je k dispozici i varianta s heliportem a vlastní helikoptérou, čímž se mobilita posouvá na novou úroveň.
Nejdražší karavan na světě
O pohon tohoto giganta se stará motor o výkonu 510 koní, který mu umožňuje uhánět po silnicích rychlostí až 150 km/h. Samozřejmostí je i veškeré moderní vybavení, které byste od luxusního karavanu očekávali, včetně satelitní televize, Wi-Fi a klimatizace.

eleMMent Palazzo je skutečně unikátní kousek, dostupný jen pro hrstku vyvolených. Pro většinu z nás tak zůstane spíše snem než dostupnou realitou. I tak ale dokazuje, kam až sahají hranice luxusu a inovací v oblasti obytných vozů a otevírá dveře do světa, kde se snoubí komfort domova s neomezenou svobodou cestování.

Kategorie:
Světová nej


Napsat komentář