Bře 7, 2023
1110 Zobrazení
0 0

Víno z myších mláďat

Víno z myších mláďat, také známé jako „Three Squeaks Wine“, je tradiční čínský nápoj, který je připraven tím, že se do lahve rýže sypou mrtvé novorozence myší, které jsou poté zalité rýžovým vínem. Tento nápoj je považován za léčebný a tradičně se používá k posílení imunitního systému a léčbě různých zdravotních problémů, jako jsou například astma nebo krevní nemoci.

Příprava Baby Mice Wine je však kontroverzní a mnozí lidé ji považují za krutou a neetickou. Připravuje se tak, že se novorozenci myší utopí v rýžovém víně a jsou necháni tam až několik měsíců. Tyto myšky jsou mnohdy chyceny speciálně pro tento účel a nejsou hygienicky ani eticky vhodným materiálem pro výrobu jakéhokoli nápoje.

Baby Mice Wine je také v mnoha zemích zakázán a není možné ho zakoupit legálně. I když může být pro některé lidi tradičním lékem, je třeba si uvědomit, že konzumace takovýchto nápojů může být pro lidské zdraví škodlivá a může dokonce způsobit nákazu nebezpečnými nemocemi, jako je například leptospiróza.

Kategorie:
Zajímavosti


Napsat komentář