Úno 27, 2024
224 Zobrazení
0 0

Nejdražší mobilní telefon

Nejdražším mobilním telefonem na světě je Falcon Supernova iPhone 6 Pink Diamond, který se v roce 2015 prodal za neuvěřitelných 48,5 milionu amerických dolarů, v přepočtu na české koruny se jedná o téměř 1,1 miliardy korun. Jedná se o upravenou verzi iPhone 6, kterou vytvořila britská společnost Falcon, která se specializuje na luxusní úpravy elektroniky.

Tělo telefonu je vyrobeno z 24karátového zlata a zdobí ho 53 diamantů a růžový diamant o váze 1 karát. Telefon je dodáván v luxusní dřevěné krabičce vyložené kůží.

Falcon Supernova iPhone 6 Pink Diamond není jen drahý telefon, ale také sběratelský předmět. Vyrobeno bylo pouze 10 kusů, takže je skutečnou raritou. Pokud hledáte nejdražší a nejexkluzivnější mobilní telefon na světě, pak je Falcon Supernova iPhone 6 Pink Diamond tou správnou volbou. Jen mějte na paměti, že si za něj budete muset pořádně připlatit.
Nejdražší mobilní telefon
Telefon je vybaven 5,5palcovým Retina HD displejem, procesorem Apple A8, 1 GB RAM, 128 GB úložného prostoru a 8MP fotoaparátem. Samozřejmostí je Touch ID a Apple Pay. Je kompatibilní se sítěmi GSM a CDMA a dodává se s předinstalovaným systémem iOS 9.

Pokud máte zájem o koupi Falcon Supernova iPhone 6 Pink Diamond, budete muset kontaktovat společnost Falcon přímo. Telefon není k dispozici ke koupi v běžných obchodech.

Tento unikátní kousek se zapsal do Guinnessovy knihy rekordů jako nejdražší mobilní telefon na světě.

Kategorie:
Světová nej


Napsat komentář