Lis 5, 2023
342 Zobrazení
0 0

Nejhlubší bazén na světě

V Dubaji, ve Spojených arabských emirátech, se nachází nejhlubší bazén na světě. Jmenuje se Deep Dive Dubai a jeho hloubka je 60 metrů. Bazén je naplněn 14 miliony litrů vody a je domovem řady podvodních živočichů, včetně ryb, korálů a měkkýšů.
Nejhlubší bazén na světě
Deep Dive Dubai byl otevřen v červenci 2021 a je určen pro potápěče všech úrovní. Bazén nabízí řadu kurzů a programů, které jsou určeny pro začátečníky, pokročilé potápěče i profesionální potápěče.

Bazén je tvaru ústřice, což odkazuje na dědictví perel ve Spojených arabských emirátech. Bazén je navržen tak, aby poskytoval potápěčům realistický zážitek z potápění v otevřeném oceánu. Na dně bazénu je umístěno ztracené město, které potápěči mohou prozkoumávat. Bazén je také vybaven řadou bezpečnostních prvků, včetně záchranných sítí, záchranných ponorek a podvodních kamer.
Nejhlubší bazén na světě
Deep Dive Dubai je unikátním zařízením, které nabízí potápěčům jedinečný zážitek. Je to místo, kde se potápěči mohou naučit nové dovednosti, trénovat pro náročné potápění nebo se prostě jen potápět a užívat si krásy podvodního světa. Bazén je také využíván k natáčení filmů a televizních pořadů.

Deep Dive Dubai je rozhodně místem, které stojí za návštěvu. Pokud máte rádi potápění, určitě byste ho měli zařadit svůj seznam.

Kategorie:
Světová nej


Napsat komentář