Čvn 27, 2023
659 Zobrazení
0 0

Nejhorší sériový vrah

Nejvíce obětí ve světové historii zabil sériový vrah Luis Garavito, známý také jako „La Bestia“ nebo „Monstrum z And.“ Garavito je kolumbijský vrah, který v letech 1992 až 1999 zavraždil více než 138 chlapců ve věku od 6 do 16 let.
Nejhorší sériový vrah
Samotný případ Luise Garavita je velmi zděsivý a tragický. Garavito byl aktivní v letech 1992 až 1999 v Kolumbii. Jeho oběťmi byli převážně chlapci z chudých rodin, kteří často žili na ulici. Využíval jejich zranitelnosti a lákal je slibem peněz, jídla a práce. Poté je unášel, mučil, znásilňoval a brutálně zavraždil.

Způsob, jakým Garavito vraždil, byl nesmírně krutý. Často své oběti mučil a znásilňoval před jejich smrtí. Používal různé nástroje a zbraně, včetně nožů, seker a klínů. Mnoho těl bylo nalezeno s brutálními zraněními na krku, někdy byla těla zohavená nebo rozčtvrcená.
Nejhorší sériový vrah
Policie začala vyšetřovat případ až v roce 1997, když byla objevena společná charakteristika v několika zmizeních chlapců. Garavito byl nakonec zatčen v dubnu 1999. Během výslechů přiznal vraždu 140 chlapců, ale po spolupráci s policií a poskytnutí informací o místech pohřbení těl se odhaduje, že celkový počet obětí mohl být až 300.

V roce 2000 byl Garavito odsouzen za 138 vražd a dostal maximální trest v Kolumbii, který byl 40 let ve vězení. Nicméně kvůli spolupráci s vyšetřovateli mu byl udělen snížený trest na 22 let, což je maximální doba pro trest za trestný čin v Kolumbii. Vzhledem k jeho nízkému věku a přiznání spáchání zločinů je pravděpodobné, že bude propuštěn z vězení před vypršením svého trestu.
Nejhorší sériový vrah
Případ Luise Garavita je šokující a upozorňuje na důležitost prevence a ochrany zranitelných lidí, zejména dětí. Tento případ je také jedním z nejhorších případů sériových vražd ve světové historii a vyvolal velký ohlas a diskuse o systému justice a ochraně obětí v Kolumbii

Kategorie:
Světová nej


Napsat komentář